.
<< Firma Profili  >>
.

ERGÜL SONDAJ; Sondaj makinaları  imalat sektöründe  faaliyet göstermektedir.  Sondaj makinası imalatına 2000 yılında başlayan firmamız istikrarlı büyüme ivmesiyle bugün ki gücüne ulaşmıştır.

Ülkemizin dört bir yanına pazarlanan " Ergül Sondaj " markalı sondaj makinalarımız  firmamızın haklı gururunu taşımaktadırlar.

Firmamız başarılı çalışmaları neticesinde " TSE CE KALİTE BELGESİ " almış, sektördeki haklı gururumuz perçinlenerek, kaliteli imalatımız yetkili kurumlarca tescil edilmiştir.
 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.
 

Kalite Politikamız;

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde ilk sıralarda yer alarak, Sondaj makinaları  imalat sektöründe  yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

 
ERGÜL SONDAJ
Sondaj Makinaları İmalat Sanayi